HAKKIMIZDA

Boyraz Medikal
Boyraz Medikal spinal implantlar ve aletlerinin imalatı konusunda uzmanlaşmış bir tıbbi teknoloji şirketidir.

Nitelikli satış temsilcileri, deneyimli yönetim kadrosu ve modern üretim teknolojileri ile bugün Boyraz Medikal Türkiye’nin en hızlı büyüyen spinal implant şirketlerinden biridir.

1994 yılından bu yana sektörde edindiği tecrübe ve birikim ile sektör profesyonelleri ve mühendisleri tarafından 2006 yılında TITANIA markası yaratılmıştır. Ana ofisi İzmir / Türkiye’de bulunan ve 40 dan fazla sözleşmeli bayi ile şirket Türkiye’de 81 ilde hizmet vermekte ve 50'den fazla personeli istihdam etmektedir.

Şirket , avrupa ülkeleri ve USA’ya ihracatlar gerçekleştirmekte ve ayrıca yenilikçi spinal teknolojiler ithal edip pazarlamaktadır. Şirketin ana hedefi, rekabetçi ürünler yaratmak için maksimum etkinliği elde etmek, spinal pazarda pazar lideri olmak için yüksek kaliteli, yenilikçi spinal implantlar ve aletleri imal etmek ve farklı yenilikçi ürünleri sektöre kazandırmaktır. Biyomedikal sektörde hedeflediği başarılara ulaşmak ve uluslararası platformda lider bir firma olma adımlarını hızlandırmak amacıyla, 2009 yılında yatırım yaparak, ‘M.O.S.B’de modern bir fabrika ve teknoloji alt yapısı kurmuştur.

Mart 2010′dan bu yana M.O.S.B’de, fiziksel şartları dünya standartlarında olan fabrika organizasyonuyla, 4800 m2 kapalı alana sahip tesiste çalışmalarını sürdürmektedir. Yurt içi ve yurt dışı müşteri projelerinin tasarımından başlayıp, seri üretimin tüm safhalarını kendi bünyesinde gerçekleştirerek, son kullanıcıya hazır hale getiren, sektörün gerekleri doğrultusunda tüm ulusal ve uluslararası kalite, yönetim ve ürün belgeleriyle müşterilerine sunan Titania, yeni tesisinde yetenek ve tecrübesini geliştirerek sektörlere hizmet vermektedir. Tasarımın, üretimin ve ürünün tüm safhaları belgelendirme kuruluşları, Sağlık Bakanlığı, Kalite Kontrol departmanı ve müşterilerimiz tarafından, sürekli denetimden geçmektedir.

Titania, bu denetimlerin vermiş olduğu disiplinle çalışmayı ilke edinmiştir. Titania, yüksek teknolojiye sahip, üretim ve kalite kontrol cihazlarının yetenekleriyle, uzman yerli ve yabancı çalışanlarıyla, güçlü sermaye yapısının vermiş olduğu güvenle çalışmalarına devam etmektedir. Bu güven sayesinde makine ve bilgi teknolojisi yatırımını aralıksız sürdürerek, sağlık sektöründe, dünya çapında saygın ve aranılan bir firma olma yolunda ilerlemektedir. Titania cerrah tercihleri ve cerrahi gereksinimleri karşılamak için AR-GE ekibi sürekli kendi ürünlerini geliştirmek için çaba gösterirken ayrıca yenilikçi ürünlerle her geçen gün kalite ve güvenilirliğini arttırmakta ve klinik uygulamalar ile başarısını kanıtlamaktadır.


Copyrights ©2014 Titania Medikal Ürünler - Tüm Hakları Saklıdır.